GCOM – лауреат премії Telecom Awards 2019 номінації Виробник року телекомунікаційного обладнання і рішень!

Значущим і важливим досягненням в телекомунікаційній галузі для кожної компанії вже протягом декількох років є всеукраїнська премія – Telecom Awards.

Цього року церемонія нагородження компаній і персоналій телеком і медіа індустрій Telecom Awards 2019 проходила 7 вересня в Одесі в рамках V ювілейної зустрічі Telecom Ukraine 2019. Величезна кількість учасників, серед яких такі гіганти як Київстар, Водафон Україна, Лайфсел, Датагруп, ВОЛЯ, Телеканали Україна, 1 + 1, ICTV та ін., і більше як 70 представлених проектів очікували своїх заслужених нагород на церемонії.

Оргкомітет та експертна комісія вибирали переможців у 18 номінаціях, серед яких: Рішення року в області мобільного і бездротового зв’язку, Рішення року в області медіа, Рішення року в області магістральних мереж і транспортних послуг, Кращий регіональний постачальник телеконтенту, Соціальний проект року та ін.

Компанія Технології мереж – ексклюзивний дистриб’ютор обладнання GCOM в Україні та Східній Європі, цього року вперше брала участь в премії Telecom Awards, і треба визнати, не безуспішно: компанія стала Лауреатом аж у 3-х номінаціях: Постачальник року телекомунікаційного обладнання і рішень (представлена ​​компанія Технології мереж), Рішення року для бізнесу (рішення «xPON-інфраструктура в багатоповерхової забудови, торгових і бізнес-центрах») і Виробник року телекомунікаційного обладнання і рішень, в якій був представлений безпосередньо бренд GCOM.

GCOM - ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ГОДА ТЕЛЕКОММУНИКАЦИОННОГО ОБОРУДОВАНИЯ И РЕШЕНИЙ

Продукція GCOM включає в себе активне обладнання для комплексної побудови Ethernet і EPON/GPON мереж: комутаційне обладнання SoHo і PoE, рівнів доступу (L2), агрегації і ядра L2+, L3; термінали оптичної лінії OLT, представлені рішеннями для EPON та GPON; шассійні рішення і абонентські термінали – ONU EPON/GPON з різними комбінаціями інтерфейсів.

Руслан Тисовський – Директор департаменту управління продуктом про участь і отриманні нагород Telecom Awards:

Отримання премій Telecom Awards не стало для нас великою несподіванкою, скоріше, це заслужений результат виконаної багаторічної роботи. Ситуація на телеком ринку України така, що PON (Passive Optical Network) поступово заміщає, правильніше навіть буде сказати, витісняє Ethernet.

Основним нашим завданням було дати клієнту можливість отримати обладнання та комплектуючі для побудови мереж від абонента до ядра мережі. Власне, це і є наш «Продукт». До нього входять і ексклюзивно-дистриб’юторський контракт продукції бренду GCOM, і рішення xPON  для побудови пасивної інфраструктури мережі в багатоквартирній забудові, а також повний асортимент волоконно-оптичного кабелю як для абонентської ділянки, так і для магістральний мереж.

Не можна не відзначити високий рівень організації та проведення цієї події, який відмінно демонструє розстановку сил і можливості представників телекомунікаційної галузі.

Telecom Awards – нагорода найкращих компаній і їх досягнень за внесок в розвиток телеком і медіа індустрії України і ми горді тим, що наші зусилля були оцінені по достоїнству!

 

До нових перемог наступного року!