Абонентський термінал GCOM xPON ONU X120G


  • Поддержка адаптации GPON и EPON
  • Простое подключение в уже построенную сеть PON
  • Поддержка Tag/Untag Ethernet стандарта 802.1 и Q 802.3
  • Поддержка обнаружения сетевых петель
  • Поддержка Port Security

 


Share it:

Огляд абонентського терміналу GCOM XPON ONU X120G

Термінал GCOM XPON ONU X120G – один з основних елементів оптоволоконної мережі, обладнаний портом 10/100/1000 Ethernet (RJ-45) для здійснення включення обладнання і оптичним роз’ємом SC/PC, використовуючи який, можна підключитися до оптичної мережі. ONU X120G протестований на відповідність головним стандартам мереж IEEE802.1, IEEE802.3.

GCOM XPON ONU X120G може використовуватися разом з OLT пристроями. Пропускна здатність терміналу сягає високого рівня – до 1.24 Гбіт/с. Дозволяє надавати послуги передачі даних і відео на основі мережі GPON/EPON.

Конструкція термінала зроблена з якісного пластикового матеріалу, має класичний вигляд і відрізняється невеликим розміром.

Переваги абонентського терміналу GCOM XPON ONU X120G

Базою терміналу виступає чіп ZTE ZX279125, який забезпечить довгу і надійну експлуатацію. Мікросхема передбачає три режими: GPON/EPON/P2P, які відповідають стандарту GPON g.984, g.983. Наявність спеціальних отворів для вентиляції дозволить запобігти небажаному перегріву обладнання. Інформативні індикатори, розміщені на терміналі, допоможуть визначати режим пристрою.

За рахунок виконання алгоритмів DBA, в терміналі забезпечена дуже висока пропускна здатність.

Широкий набір функцій гарантує динамічний розподіл трафіку, необхідного для функціонування таких мережевих служби: IPTV і VoIP. GCOM XPON ONU X120G підтримує VLAN TAG/UNTAG, VLAN forward, multicast VLAN, port VLAN. Здатний організувати broadcasting storm control, loop-back detection, RSTP, з метою підтримки стабільності роботи мережі. Також забезпечується функція power-off alarm – вона дає можливість зробити простіше діагностування проблем в будові дерева. Убезпечити мережу можливо за допомогою таких функцій як: Port Security і DHCP snooping; DHCP Opt.82.

З метою здійснення управління і необхідної настройки функціонування терміналу в мережі для нього можна призначити management IP адреса в необхідному VLAN. До того ж, GCOM XPON ONU X120G конфигурируется шляхом використання WEB-інтерфейсу, який доступний за in-band або out-band IP адресою. Таким чином, GCOM XPON ONU X120G забезпечує ідеальне рішення для терміналу і підтримку в майбутньому можливості розгортання FTTH. Хороша сумісність для роботи з іншими брендами OLT, наприклад Huawei/ZTE/Fiberhome/Alcatel-Lucen.

Особливості та можливості абонентського терміналу GCOM XPON ONU X120G

У GCOM XPON ONU X120G застосована технологія PON – набирає обертів і одна з найбільш перспективних технологій організації широкосмугового мультисервісного множинного доступу на основі оптичного волокна. Дана технологія застосовує хвильовий поділ трактів прийому/передачі і дає можливість втілити одноволоконного топологію деревовидного типу «точка-многоточка», не використовуючи при цьому активні мережеві пристрої в вузлах розгалуження.

Іншими словами, PON – це мережа, заснована на оптоволокне і яка не має нічого, крім «скла», в процесі транспорту трафіку від провайдера до користувача. Необхідна активне обладнання розміщується:

– у провайдера – основна станція, що управляє всією мережею, абонентськими пристроями, і наповнює трафіком мережу;

– у клієнта – конвертери прийому-передачі – джерело трафіку для кінцевих користувачів.

Висновок про абонентське терміналі GCOM XPON ONU X120G

GCOM XPON ONU X120G це абонентське обладнання, основним призначенням якого, є використання в оптичних мережах PON. У ONU є 1 порт 10/100/1000 Ethernet (RJ-45) – використовується, щоб підключити обладнання користувача і оптичний порт SC/PC – щоб підключатися до мережі PON. ONU володіє хорошою пропускною спроможністю до 1.24 Гбіт/с, і може застосовуватися з більшою частиною OLT.

Комплект поставки абонентського терміналу GCOM XPON ONU X120G

  • Абонентська термінал GCOM XPON ONU X120G
  • Мережевий адаптер живлення 12В/1.0А

Гарантія

Гарантія на абонентський термінал GCOM XPON ONU X120G – 12 місяців.

 

Технічні характеристики абонентського терміналу GCOM XPON ONU X120G

RJ 45 Port  1*10/100/1000M
 PON Port  1*GPON port

Радіус покриття мережі: 20 км

1*EPON port

Радіус покриття мережі 20 км

SC/UPC роз’єми

 Протокол  Активний GPON порт: підтримка ITU-T G.984.4 и WEB-інтерфейсу

Активний EPON порт: підтримка IEEE802.3 QAM, WEB-інтерфейсу, управління через Telnet

 Функція управління  Status monitor, Configuration management, Alarm
management, Log management
 Безпека  IEEE 802.1x Asses control based upon port

Storm control

Port ptotection

 Розмір/Вага 74mm(W)*74mm(D)*20mm(H)/ 55g
 Навколишнє середовище  Умови експлуатації: 0 ° С – 50 ° С; 10% – 85% без конденсату;

Температура зберігання: -40 ° С – 85 ° С; 5% – 95% без без конденсату;

 Живлення/Потужність  External 12V 1.0A DC /

Споживана потужніть n:< 3W

 

Читайте про можливості використання xPON обладнання в побудові інтернет-мереж в статті xPON-інфраструктура в багатоповерхових забудовах, торгівельних та бізнес-центрах

 

Абонентский терминал GCOM XPON ONU X120G

Download

Абонентский терминал GCOM XPON ONU X120G