GCOM - технічна підтримка для всіх клієнтів

Бренд GCOM – це обладнання з гідною якістю за розумну ціну. Але, навіть купуючи найякісніше обладнання, у клієнтів можуть виникати ряд питань.

Для того що б максимально оперативно відповідати на питання і знаходити рішення в непередбачуваних ситуаціях, звертаємо вашу увагу на просте і зручне рішення для підтримки клієнтів – Help Desk!

Дана система абсолютно безкоштовна, але вимагає обов’язкової авторизації. Завдяки Help Desk,  ви можете в максимально короткі терміни вирішити питання або навіть проблему. Всі клієнти, зареєстровані в системі, можуть спостерігати за вирішенням питання у власному кабінеті.

По кожному зверненню, фахівцями вручну реєструються заявки, за винятком тих випадків, коли клієнти самостійно заповнюють форму зворотного зв’язку на сайті.

Крім Help Desk, ви можете звернутися в службу технічної підтримки компанії будь-якими іншими зручними способами:

Робочий телефон: +38 (044) 221-01-80

Мобільний телефон: +38 (063) 361-35-33 (Viber/Telegram)

Skype: live:support.gcom

Вхід в особистий кабінет для зареєстрованих клієнтів  в системі Help Desk  за посиланням : support.gcom.com.ua

Якщо Ви не зареєстровані в системі, зверніться в Технічну підтримку.

*Дзвінки з мобільного здійснюються за тарифами вашого оператора

Звертаємо також вашу увагу, що прийом дзвінків і запитів від клієнтів приймаються в робочі дні, з понеділка по п’ятницю, з 09:00 до 18:00. У тому випадку, якщо ваше запитання було направлено в вихідний день , інженери Технічної Підтримки обов’язково приймуть у роботу вашу заявку в робочий час.

Підмінний фонд

На час виконання ремонту, Сервісним центром може бути надано аналогічну модель обладнання для користування.

У тому випадку, якщо Сервісний центр не може надати аналогічну модель обладнання для тимчасового користування клієнтові (в зв’язку з відсутністю на Підмінному фонді, або з іншої причини), клієнту надається схожа модель – але тільки в тому випадку, якщо дане обладнання функціонально відповідає моделі, яка знаходиться в ремонті.

Перелік моделей з Підмінного фонду зазначено в каталозі товарів знаком 

З питань технічної підтримки, будь ласка, телефонуйте або пишіть нам на пошту. Ми відповімо вам як можна швидше. Дякуємо!